O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 26. 8. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 27. 8. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Studentské volby 2017

3. a 4. října 2017 probíhaly na obou našich budovách studentské parlamentní volby. Zapojilo se celkem přes 200 studentů a učňů, kteří si vyzkoušeli volby "nanečisto". Připojili jsme se tak k dalším 280 školám. Volby organizuje společnost Člověk v tísni v rámci vzdělávacího programu Jeden svět na školách.

Na základě výsledků v rámci celé republiky by zvítězila Česká pirátská strana s 24 %, na dalších místech pak s 11,88 % ANO 2011 a 11,75 % TOP 09. I na pracovišti Táboritská by s velkou převahou zvítězila Česká pirátská strana. Větší počet hlasů pak obdržely strany ROZUMNÍ, Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura a ANO 2011.

Volby na ulici Vrchlického vyhrála s 16 hlasy Pirátská strana, v závěsu se umístila s 15 hlasy strana Rozumní, SPD Tomia Okamury získala 8 hlasů, čtvrtou se stala ODS se 7 hlasy. Shodně 5 hlasů získala TOP 09 a ANO 2011. Strana svobodných občanů 3 hlasy, KSČM 3 hlasy a po jednom hlasu následovaly strany ČSSD, Blok proti islamizaci, KDU-ČSL, Realisté, Dělnická strana sociální spravedlnosti a Strana Práv Občanů.
Celkem se Studentských voleb 2017 zúčastnilo 72 žáků, dva volební lístky byly neplatné.
Za zodpovědnou volbu všem voličům děkuje studentská volební komise ve složení Lucie Boháčová, Eliška Švecová a Tomáš Kohout a samozřejmě garant voleb - Květoslava Kulatá.

Cílem celého projektu je, aby mladí lidé nebyli lhostejní k dění kolem sebe a věřili, že mohou svým hlasováním a účastí na skutečných volbách změnit, co se jim nelíbí.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím