O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 26. 8. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 27. 8. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Studentské parlamentní volby (BT)

Studentské parlamentní volby 2017

 3. a 4. října 2017 probíhaly na obou našich budovách studentské parlamentní volby. Jejich garantem byla Mgr. Růžena Káninská. Zapojilo se celkem přes 200 studentů a učňů, kteří si vyzkoušeli volby "nanečisto". Připojili jsme se tak k dalším 280 školám. Volby organizuje společnost Člověk v tísni v rámci vzdělávacího programu Jeden svět na školách.

Na základě výsledků v rámci celé republiky by zvítězila Česká pirátská strana s 24 %, na dalších místech pak s 11,88 % ANO 2011 a 11,75 % TOP 09.

Na budově Táboritská se zúčastnilo 107 studentů a 32 učňů. První místo obsadila s 35 hlasy Česká pirátská strana,  16 hlasů pak získala strana ROZUMNÍ, 12 hlasů strana ANO 2011, 11 hlasů Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura, 9 hlasů Strana zelených. Zbylé hlasy byly rozděleny mezi ostatní strany. Za hladký průběh voleb děkujeme volební komisi tvořené studentkami třídy 3CR -  Anetě Holopové, Tereze Baboučkové a Kateřině Košťálové.


Cílem celého projektu je, aby mladí lidé nebyli lhostejní k dění kolem sebe a věřili, že mohou svým hlasováním a účastí na skutečných volbách změnit, co se jim nelíbí.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím