O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Mladý módní návrhář 2019 aneb škola plná dětí :-)

Je to normální, že jsou školy plné dětí, ale střední škola plná dětí školního věku?
Ano, opět 27. 3. 2019 se naše škola naplnila spoustou dětí ze základních škol celého jihočeského kraje. Probíhalo zde slavnostní předávání cen za tradiční soutěž Mladý módní návrhář. Krásných modelů pro letošní soutěž se sešlo na 600. Nebyly to jen plošné obrázky, ale i prostorové 3D modely, které se objevily letos poprvé. Témata pro letošní ročník byla jednotná, pro menší žáky z 5. a 6. třídy, tak i pro žáky starší ze 7., 8. a 9. třídy. Geometrie, Ozdoby hlavy, I naše babičky a dědečkové se chtějí pěkně oblékat. Žáci předvedli ve svých pracích, že je žádné téma nezaskočí a některé obrázky měly téměř profesionální úroveň.
Během dopoledne, bylo předáno 83 diplomů pro jednotlivce a 2 ceny pro kolektiv žáků. Soutěžící v roli diváků mohli shlédnout kulturní program, který pro ně připravili studenti uměleckého maturitního oboru Modelářství a návrhářství oděvů. Tito studenti vytvořili i ceny pro jednotlivé oceněné žáky, připravili i občerstvení a následný workshop s velikonoční tématikou, který mohl navštívit každý host.
Z očí dětí pobíhajících po škole se dalo vyčíst, že jsou spokojeni a že se jim zde líbí. Doufáme, že se příští rok opět sejdeme a společně strávíme krásný den, možná, že tato soutěž některým žákům pomůže při výběru svého budoucího povolání a po ukončení základní školy budou studovat na naší škole.

Psali o nás i tady 

https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/sesli-se-mladi-modni-navrhari-20190401.html

https://www.jcted.cz/jindrichohradecko/v-treboni-soutezili-mladi-navrhari-extravagance-se-nebali/

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím