O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

2. kolo talentových zkoušek

2. kolo talentových zkoušek proběhne 11. 3. 2020. Přihlášku je nutné odevzdat do 4. 3. 2020...

>> více

Jarní prázdniny

V době jarních prázdnin (24. - 28. 2. 2020) bude sekretariát školy v provozu od 8:00 do 13:00 hodin.

Day of Englishpresentations

On February 13th, we had a Day of presentations. It was new for everyone...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Milan Flíček, 4. místo - Hamé Sweet Fashion 2014

 Modely musejí nějak evokovat ovoce - barvou, potiskem, zdobením nebo nějakým detailem, ale pokud možno ne prvoplánově. Liběna Rochová, která se s finalisty sešla nad jejich návrhy a radila jim s realizací, je docentkou na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, kde vede ateliér designu oděvu a obuvi.

Modely mladých talentů by neměly být přehlídkou opatrnosti a konvenčnosti, naopak, měla by z nich tryskat kreativita, byť třeba ještě neotesaná a nevytříbená. Zároveň by ale aspirující návrhář měl znát trendy a aktuální materiály, aby se z přehlídky nestal výlet do historie. Od účastníků soutěže byly očekávány především nové nápady a tvořivé zpracování námětu. Celkem bylo přihlášeno 400 účastníků, vybráno bylo 10 finalistů. Finalistů bylo celkem 9, jeden nakonec před finále odstoupil, protože nestihl modely dokončit.

http://www.modnipeklo.cz/clanky/hame-sweet-fashion-2014/

Milan Flíček, student  3MN umístil se na celkově 4. místě. Blahopřejeme
(Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň, Táboritská 1064). Kolekce "Mňamí" měla ve fázi návrhu pět modelů, z nichž Milan Flíček vybral dva, které se pak představily na soutěži. Inspirací se staly kanadské borůvky, které při dozrávání mění barvu od růžové přes zelenou a tyrkysovou k borůvkově modré; bílé skvrny vzniknou při napadení chorobou.


Fotogalerie

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím