O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Hlavní ceny pro Jindřichohradecký půlmaratón se vyráběly u nás!

Jmenuji se Kateřina Moravcová a teprve rok studuji obor Uměleckořemeslné zpracování skla. Jsem spokojená brusička skla, protože mám prima spolužáky i učitele a obor se mi moc líbí a … podařil se mi lidově řečeno husarský kousek. Pan učitel Jánský, učitel odborných sklářských předmětů, nám v hodině technologie nabídl možnost zúčastnit se soutěže o výtvarné ztvárnění cen pro Jindřichohradecký půlmaraton.
Přihlásilo se nás pár, včetně mě. Našim úkolem bylo vymyslet a nakreslit podrobný návrh hlavní ceny. Po týdnu jsme přinesly návrhů hned několik. Pak následovalo vyrábění návrhu z kartonu. Dva týdny se nic nedělo. A po dvou týdnech mi pan Jánský sdělil, že hlavní cenu budu vyrábět já. Já, Kateřina Moravcová!
Realizace tří hlavních cen a dvanácti cen nižších mi trvala 3 měsíce. Den co den po vyučování jsem tvořila a tvořila. Přestože šlo o náročnou práci, musím přiznat, že jsem ráda za nové zkušenosti a za otevření obzorů do příštích let.

Více o Jindřichohradeckém půlmaratónu si přečtěte zde.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím