O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Projekt Škola bez hranic - 2. návštěva

Začátkem dubna 2019 v rámci projektu Škola bez hranic navštívilo 25 studentů oboru Cestovní ruch se svými učitelkami německého jazyka Mgr. Věrou Křížovou a Mgr. Růženou Káninskou Národní park Bavorský les. Výchozím bodem bylo Neuschönau, kde se setkali se studenty z partnerské školy v Grafenau.

Po prohlídce domu Hanse Eisenmanna měli možnost vystoupat na nejdelší stezku v korunách stromů na světě – celková délka čítá 1300 metrů a výška dosahuje od 8 do 25 metrů. Maximální stoupání nepřevyšuje 6 %, tudíž je vhodná i pro rodiny s dětmi či vozíčkáře. Vrcholným zážitkem pak je 44 m vysoká vyhlídková věž, zvaná Stromové vajíčko. Pohled na okolo ležící zasněžené vrcholy Luzný a Roklan připomínají, že zde zima ještě neskončila.

S lesním průvodcem pak odpoledne zhlédli část prohlídkové trasy „Od země až po vrcholky stromů“ (Tierfreigelände). Zvířata se zde většinou pohybují volně, případně ve velkých výbězích. Je zde možné potkat rysa, vlka, losa, medvěda či kunu. Prohlídka celého areálu zabere zhruba tři hodiny.

Na podzim se můžeme těšit na návštěvu partnerské školy u nás v Třeboni.

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím