O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Podzimní plenér v Českém Krumlově

Pro někoho týden pohodičky, kdy pod širým nebem malujeme, až se z nás kouří, pro někoho utrpení, kdy pod širým nebem malujeme, až se z nás kouří… Tedy samo sebou, že se z nás nekouří, spíš leje pot je přece jenom červen.
Zkušenosti z tvoření v přírodě nenahradí žádná sebelepší fotka, střídání horizontů, mlha, nebo počasí před bouřkou, je to pěkná dřina vybrat zrovna tu správnou techniku, která nám umožní přenést na papír ten daný okamžik. Ale potom večer ten pocit, kdy si s potěšením mohu prohlédnout nejen své práce, ale i práce svých spolužáků a vést o tom někdy dost bujaré diskuse… Prostě plenér je odměna, zároveň neskutečně krásná nová dovednost, ke které se rádi vždy vracíme.
V kratší době si plenér zaměřený na kresbu architektury opakujeme vždy dva dny v prvním týdnu školy. Trochu jiná, ale stejně krásná zkušenost, kdy jsme ve městě vystaveny zvědavému pozorování kolemjdoucích. No, chce to odvahu, kterou rozhodně zúročíme při naší další umělecké činnosti.
Už aby byl červen…

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím