O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

EXKURZE ŘÍP, LIDICE

V památný den 6. října 2015 vystoupili poprvé na horu Říp zástupci OA,SOŠ a SOU Třeboň – třídy 1.M, 2.M, 3.M, a 4.M. V jejich bohulibém úsilí je podpořily dvě pedagožky-paní učitelka Kostelecká a paní Kulatá- a také pan školník a řidič školního autobusu v jedné osobě- pan Hart. Říp byl bez úrazu zdolán a také sestup se obešel bez zranění. Z Řípu jsme si každý v srdci odnášeli kousek praotce Čecha.

obr. 1: Pohled z Řípu

obr. 2: Říp

…a kromě výstupu na Říp jsme si také chtěli připomenout zrůdnost fašismu a války vůbec, proto jsme navštívili památník v Lidicích. Prohlídka památníku byla umocněna drobným teplým deštěm, kterým jako by i nebesa chtěla vyjádřit své pohnutí nad nelidskostí lidských bytostí.

Z exkurze jsme si odnesli nejen zážitky, ale i „ jednušku“ za vyplněný test, jehož odpovědi jsme zapisovali během celé exkurze.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím