O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Hodina pekla!

5. prosince se studenti tříd 3CR a 3MN proměnili na Mikuláše, čerty a anděly a zúčtovali se všemi hříšníky :-) ....

>> více

Adventní workshop

Osmáci ZŠ Rudolfov si na workshopu vyrobili mikulášské punčochy, látkové stromky, anděly a sváteční motýlky....

>> více

Schulzentrum Gmünd

Studenti opět navštívili Schulzentrum Gmünd, kde se zdokonalují nejen jazykově, ale navazují nové přátelské kontakty.

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Mezinárodní spolupráce Třeboň - Grafenau

Dne 9. listopadu 2016 došlo k setkání zástupců OA, SOŠ a SOU Třeboň (obor Cestovní ruch) a bavorského Staatliches Berufliches Schulzentrum Waldkirchen mit Aussenstelle Grafenau (Střední odborné školy v Grafenau). Zároveň se zde zástupci obou škol dohodli na navázání spolupráce oblasti cestovního ruchu.

Jednání za bavorskou stranu se zúčastnili pan Karl Matschiner (vedoucí Odboru kultury a cestovního ruchu Okresního úřadu Freyung - Grafenau), pan Burghart (ředitel školy), pan Eberle (zástupce ředitele školy) a paní Selma Keck (asistentka pro přehraniční spolupráci vedoucího Odboru kultury a cestovního ruchu)

 

Poslední dny školního roku (v úterý 27. června) naší studenti (studenti třídy 1CR, 2CR a 2MN)navštívili partnerskou školu v Grafenau. Náplní exkurze byla mimo návštěvy partnerské školy v Grafenau i přibližně  dvouhodinová procházka po NP Bavorský les a prohlídka Stezky v korunách stromů.

Ve středu na oplátku naši školu navštívili studenti partnerské školy z Grafenau. Mimo prohlídky školy se němečtí studenti seznámili s Třeboní a jejími pamětihodnostmi.

 

Fotogalerie

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím