O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Sportovně turistický kurz

Studenti 3. ročníků se zúčastnili sportovního kurzu ..

>> více

Výsledky přijímacího řízení

Právě byly zveřejněny výsledky 2. kola přijímacího řízení...

>> více

Zlatá jehla 2018

Ve čtvrtek 17. května 2018 proběhl již sedmnáctý ročník soutěže středoškoláků v oblasti módního designu ZLATÁ JEHLA 2018, kterou pořádá ART ECON...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Měsíční plán akcí

budova Táboritská, školní rok 2017-2018

měsíc

den

akce

Září

1.

Porada,  příprava učeben, dílny praxe, školení řidičů

 

4.

Zahájení nového školního roku, třídnické hodiny

 

5.

výuka dle rozvrhu

 

4.-8.

Odborná exkurze 2CR,3CR Švýcarsko

 

7.-8.

Plenér Český Krumlov 3MN, 4MN

 

10.

Příjezd studentů SUPŠ ze Svitu na výměnný pobyt

 

11.

Nástup ošetřovatelů 2,3O na praxi

 

10.- 14.

Výměnný pobyt studentů ze Svitu u nás

 

12.- 13.

Seznamovací kurz NOVOHRADSKO  1CR,1O

 

14.

Opravné a náhradní MZ – profilová a společná část

 

14.

Sportovní den – 1,2,3,4MN,1,2,3,4CR a 1.O

 

18. – 22.

Výměnný pobyt našich studentů ve Svitu

 

21.

Módní přehlídka oboru MNO Aurora

  26. Evropský den jazyků, Muzeum koněspřežky Č. Budějovice - 3CR
  26.

Veletržní palác - Lea Fekete - V čase, ploše, prostoru a souvislostech - Textilní obraz, šperk, oděvní design
Manolo Blahnik - The Art of Shoes - Museum Kampa (1.-4.MN)

 

29.

Ředitelské volno

     
Říjen 2.-31. Výstava prací žáků oboru Modelářství a návrhářství oděvů v Městské knihovně v Třeboni
  3. Burza SŠ -Vimperk
  4. Studentské volby
  5. Vernisáž výstavy oboru MNO uvedená módní přehlídkou - 16.00 před Městskou knihovnou
  5. Burza SŠ - JIndřichův Hradec s módní přehlídkou oboru MNO
  12. Burza SŠ -Třeboň
  16. Testování SCIO - 2. a 3. ročníky
  18. Burza SŠ - Tábor spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  19. EXkurze Praha - židovské památky, letiště V. Havla, divadlo  - Jeptišky (3CR, 4CR, 4MN)
  19. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň od 16.00 hodin
  24. Burza SŠ - Český Krumlov spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  26.-27. Podzimní prázdniny
  28. Státní svátek
  31. Burza SŠ - Strakonice
     
Listopad 7. Burza SŠ - Prachatice spojená s módní přehlídkou oboru MNO
  8. Burza SŠ - Klatovy spojená s módní přehlídkou oboru MNO
  9. Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  13. Divadlo JKT Třeboň - Petr a Lucie (celá škola)
  13. Burza SŠ - Písek spojená s módní přehlídkou oboru MNO
  14. Turnaj v badmintonu - výběr studentů
  15. Exkurze Praha - Španělská kultura křížem krázěm + Parlament ČR (2CR, 3CR)
  16. Beseda s rodilou mluvčí v anglickém jazyce (1.-4CR)
  17. Státní svátek
  21. Instalace Vzdělání a řemeslo České Budějovice
  22.-24. Vzdělání a řemeslo - České Budějovice
  22. Módní přehlídka oboru MNO na Vzdělání a řemeslu
  23. Módní přehlídka oboru MNO Aurora
  23. Klasifikační porada
  23. Třídní schůzky od 17.00
  24. Maturitní ples - 4MN, 4CR
  26. Pohodová neděle Vimperk - módní přehlídka oboru MNO
  28. Divadlo Tábor - Romance pro křídlovku (3+4MN, 3+4CR)
  28.-29. Asociace ředitelů oděvních škol v Třeboni
  30. MMT 2017 Jihlava - celostátní přehlídka mladých návrhářů a tvůrců (1+2+3MN)
     
Prosinec 4. Posezení při koledách a módní přehlídka pro obyvatele DS v Třeboni
  4. Školní kolo Ekonomické olympiády - 2,3,4CR
  5. Mikulášská nadílka - 3CR, 3MN
  6. Školní kolo Olympiády z Českého jazyka
  7. Odborná exkurze - Vídeň - 1CR, 2CR
  9. Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  11. Beseda s ředitelkou mobilního hospicu - 1,2,3.O
  11. Odborná beseda s ukázkami materiálů a strojů - 1,2,3,4MN
  12. Studentské volby - všechny třídy
  14. Módní přehlídka oboru MNO Aurora
  20. Odborná exkurze z Ekonomiky - Sparkasse Třeboň - 4CR
  22. Vánoční akademie
  23.-31. Vánoční prázdniny
     
Leden 1.-2. Vánoční prázdniny
  3. a 4. Talentové zkoušky pro umělecký maturitní obor MNO
  5. Uzavření soutěže pro ZŠ Mladý módní návrhář 2018
  8.-11. Klauzurní práce 1MN
  8.-12. Klauzurní práce 3MN
  11. Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  15.-19. Klauzurní práce 2MN a 4MN
  17. Cestovatelské promítání – Kanárské ostrovy
  23. Obhajoba klauzurních prací
  25. Módní přehlídka oboru MNO Aurora
  30. Pedagogická rada s klasifikační poradou za 2. pololetí
  30. Olympiáda z ČJ - okresní kolo
  31. Vyhodnocení 1. pololetí
     
Únor 1. Cestovatelské promítání - Pobaltí
  2. Pololetní prázdniny
  7. Prezenzace VŠ obdchodní - 4CR, 4MN
  9. Olympiáda z NJ - okresní kolo
  12. - 16. Jarní prázdniny
  19. Exkurze Okresní soud JH (veřejné soudní jednání) - 3CR
  22. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň
  23. Přednáška Antikoncepce a potraty - MUDr. Preiningerová
  28. Talentové zkoušky na umělecké obory - 2. kolo
   6.2. -25.3.  Výstava Šupinami vyšívané - NZM Praha
     
Březen 7 Workshoop k výstavě Šupinami vyšívané - Praha
  10 Workshoop k výstavě Šupinami vyšívané - Praha
  20. divadlo J.K.Tyla - Síla lidskosti
  21. Vyhlášení výsledků soutěže Mladý módní návrhář
  22. Cestovatelské promítání -Nový Zéland
  22. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň
  27. Cestovatelské promítání -Omán
  29. Velikonoční prázdniny
  29. Školení BOZP a PO (zaměstnanci školy)
     
Duben 4. Přednáška z ÚP - 4CR, 4MN, 3.O
  6. Ředitelské volno
  7. Den otevřených dveří v rámci oslav 80. výročí založení školy (08.30-15:00)
  9.-10. Výměna osvětlení na učebně číslo 6
  11. Maturitní písemná práce z ČJ - maturitní ročníky - 12:00
  14. Květinová Třeboň - 11:30 módní přehlídka s uvázanými kyticemi
  16. Fotografování tříd
  16. Přijímací zkoušky pro zájemce o obor Cestovní ruch
  18. Divadlo Tábor - Nora (2CR, 2MN, 3CR, 3MN)
  19. Klasifikační porada za 3. čtvrtletí
  19. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň
  19. Třídní schůzky od 17.00
  24. Natáčení České televize - Folkloristika
  24. Přednáška o Kubě - 1CR, 2CR, 3CR
  25. Klasifikační porada - 4CR, 4MN
  26. Exkurze Vídeň - 1MN, 2MN, 3MN
  27. Závěrečné vysvědčení 4CR, 4MN
  30. Ředitelské volno
     
Květen 2. MA - didaktický test, AJ - písemná práce
  3. ČJ - didaktický test, NJ - písemná práce
  4. AJ + NJ - didaktický test
  2.-4., 9.-10. Klauzurní práce - 1MN, 2MN
  7. Ředitelské volno
  11. Studentský majáles
  14. Exkurze Hospic Prachatice - 1.O, 2.O, 3.O
  14.-25. Praxe - 2CR, 3MN
  14.-18. Praktická část MZ - 4MN
  17. Prostějovská jehla - 1MN, 2MN, 2CR
  21.-25. Sportovně-turistický kurz (Jemčina - Vydýmač) - 3CR
  21.-23. Profilová část MZ - 4CR
  24.-25. Profilová část MZ - 4MN
  22. Modní přehlídka - Majáles Č. Budějovice
  23.-24. Výstava Vyšívání rybími šupinami - Hluboká nad Vltavou
  28. Pohodáři - 1CR, 2CR, 3CR, 2MN, 3MN, 1.O, 2.O, 3.O
  28.5.-8.6. Praxe 1MN
  31. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň
  31. Závěrečné vysvědčení třídy 3.O
     
Červen 28.5.-8.6. Praxe 1MN
  1. Písemná část ZZ - 3.O
  4.-7. Praktická část ZZ - 3.O
  4.-8. Plenér - 2MN, 3MN
  5. Módní přehlídka für Robert Eberle
  11.-22. Praxe - 2MN, 3CR
  12. Ústní část ZZ - 3.O
  14. Módní přehlídka v rámci Dobrodružství s technikou - Výstaviště ČB
  18. Klauzurní práce 3MN
  21. Módní přehlídka oboru MNO - Aurora Třeboň
  26. Obhajoba klauzurních prací
  27. Klasifikační porada

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | 80 let školy
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím