O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Nejlepší učeň roku

Známe jména našich nejlepších učňů...

>> více

Nezapomenutelné dopoledne v Kamenici

Letošní červnová návštěva Trojlístku v Kamenici nad Lipou se nám opět povedla...

>> více

Dobrodružství s technikou

Ve spolupráci s JHK připravili studenti oboru MNO tvořivý workshop pro malé návštěvníky zážitkového dne na českobudějovickém výstavišti...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Měsíční plán akcí

budova Táboritská, školní rok 2018-2019

Měsíc Den Akce
Září 3.  Zahájení školního roku 2018-2019
  4.-6.  Zeměpisná exkurze Beskydy a Valašsko (3CR, 4CR)
  6.-7.  Plenér Český Krumlov (3MN, 4MN)
  13.  Ústní společná část MZ a profilové zkoušky MZ
  13.  Sportovní den - Tyršův stadion (1+2+3+4CR, 1+2+3MN, 1.O)
  17.-21.  Výměnný pobyt studentů oboru MNO na Slovensku - Svit (výběr 2MN)
  17.9.-1.10.  Odborná praxe (1MN)
  19.  Nábor - Domov seniorů (8:00 hod, 2.O, 3.O)
  21.  Seminář Učíme se společně - společné vzdělávání v pedagogické praxi)
  21  Přednáška "Legální drogy - alkohol, tabákové výrobky, nelegální drogy...." PhDr. Ivan Douda (1+2CR, 1+2MN, 1+2+3.O)
Říjen 2.   Burza škol Vimperk
  2. - 3.  Adaptační kurz třídy 1CR (Hojná Voda)
  3. - 4.  Adaptační kurz tříd 1MN, 1.O (Hojná Voda)
  4. 10.   Burza škol Jindřichův Hradec (MP)
  9. 10.  Návštěva partnerské školy z Grafenau (projekt "Škola bez hranic")
  10. 10.  Exkurze Památník K. Čapka, divadelní představení Sen noci svatojánské 3CR, 3MN
  11. 10.  Den otevřených dveří (8.00-16.00), Burza škol Třeboň (MP)
  11. 10.  Módní přehlídka - lázně Aurora
  17. 10.  Burza škol Tábor
  17. 10.  Exkurze Český Krumlov, Zlatá Koruna, Holašovice - 1CR, 2CR
  23. 10.   Burza škol Český Krumlov
  23. 10.  Exkurze v rámci projektu EDUTex - Rakousko (1MN, 2MN, 3MN)
  26. 10.  Cestovatelské vyprávění "Čína" - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
Listopad 1. 11.   Burza škol Prachatice
     Divadlo Tábor 2CR, 2MN
  6. 11.  Burza škol Strakonice + MP
  7. 11.  Vzdělání a řemeslo ČB - módní přehlídka + workshop JHK pro studenty MNO
     Burza škol Klatovy 
  8. 11.  Den otevřených dveří 8:00 - 16:00
     Vzdělání a řemeslo ČB
  9. 11.   Vzdělání a řemeslo ČB + módní přehlídka
  12. 11.   Burza škol Písek + MP
  13. 11.  Klasifikační porada za 1. čtvrtletí
  15. 11.   Módní přehlídka Aurora
  16. 11.   Třídní schůzky 14:00 - 16:00
  19. 11.  Divadlo různých jmen - Lakomec (studenti oboru CR, MNO + 1.O)
  21. 11.   Flamenco Praha 3CR, 4CR
  25. 11.  Pohodová neděle - módní přehlídka studentů oboru MNO pro firmu VaVi Vimperk
  26. 11.  Anglické divadlo (studenti oboru CR a MNO)
  29. 11.   Mladý Módní Tvůrce Jihlava 2018
  30. 11.  Maturitní ples tříd 4CR a 4MN
Prosinec 4. 12.  Cestopis Amerika - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  4. 12.  Workshop pro žáky ZŠ Třeboň v rámci projektu EduTex
  5. 12.  Mikulášská  nadílka - 3CR, 3MN
  6. 12.   MP Aurora
  8. 12.  Den otevřených dveří 8:00 - 14:00
  12. 12  Exkurze Adventní Pasov - 1CR, 2CR
  13. 12.  Workshop pro žáky ZŠ Třeboň v rámci projektu EduTex
  14. 12.  Cestopis Vrcholy Evropy - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  17. 12.  Exkurze Lázně Berta - 2CR, 4CR
  19. 12.  Posezení při koledách a MP pro klienty DS Třeboň - 1.O
  21. 12.  Vánoční akademie
 

22. 12.

 Vánoční prázdniny (do 2. 1. 2019)

Leden 3. 1  Ředitelské volno
  4. 1.  Ředitelské volno
   6.1.-12.1.   LVK 1CR
   8. 1.  Talentové zkoušky
   9. 1.  Talentové zkoušky
   10. 1.  Den otevřených dveří 8:00 - 16:00
   14.1.-18.1.  Klauzurní práce 2MN, 4MN
  15. 1.  Nábor Armáda ČR - TV 4CR (mohou i zájemci z  jiných tříd)
  17. 1.  Cestovatelské promítání Severní Korea 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  22. - 25.1.  Klauzurní práce 1MN
  21. - 25.1.  Klauzurní práce 3MN
  24. 1.  Cestovatelské promítání Maroko 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  24. 1.  Módní přehlídka Aurora
  25. 1.  EduTex - workshop Sladovna Písek (výběr 1MN, 2MN)
  29. 1.  Obhajoby klauzurních prací
  29. 1.  Klasifikační porada za 1. pololetí
  31. 1.  Nábor VŠ obchodní Praha (4CR, 4MN)
  31. 1.  Vysvědčení
Únor 3. - 9. 2.  LVK 1MN, 1.O
  5.  2.  Olympiáda v NJ - okresní kolo v J. Hradci
  12. 2.  Natáčení ČT - Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2MN)
  14. 2.  San Valentino - italština se zástupci JČU, FF, kat. romanistiky
  14. 2.  MP Aurora
  18. - 22. 2.  Jarní prázdniny
  26. 2.  Cestovatelské promítání GRUZIE - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
Březen 1. - 28. 3.  Výstava klauzurních a ročníkových prací - Městská knihovna
  4. - 15. 3.  Odborná praxe 2MN
  7. 3.  Módní přehlídka Aurora
  14. 3.  Přednáška Úřad práce - 4CR, 4MN, 3.O
  17. 3.  Premiéra pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli  ČT1 18:20
  18. 3.  Goethe centrum + prohlídka radnice v Č. Budějovicíh - 3CR
  22. 3.  Školení řidičů
  27. 3.  Vyhlášení vítězů soutěže Mladý módní návrhář 2019 + workshopy
Duben 1. 4. - 5. 4.  Praktická část MZ 4MN
  1. 4.-12. 4.  Odborná praxe 3MN
  2. 4. Návštěva partnerské školy v Grafenau (projekt Schule ohne Grenzen) - výběr studentů oboru Cestovní ruch
  9. 4.  Anglické divadlo Jack & Joe
  9. 4.  Klasifikační porada za 3. čtvrtletí
  10. 4.  Písemná část MZ ČJ (od 12:30)
  11. 4.  Písemná část MZ AJ (od 8:00), NJ (od 10:00)
  11. 4.  Filmové představení - Marie, královna skotská (1CR, 2CR, 3CR)
  11. 4.  Třídní schůzky (od 15:00)
  12. 4.  1. termín JPZ
  15. 4.  2. termín JPZ
  16. 4.  Fotografování tříd
  18. 4.  Velikonoční prázdniny
  20. 4.  Květinová Třeboň - MP s uvázanými kyticemi
  24. 4.  Kklasifikační porada 4CR, 4MN
  25. 4.  Módní přehlídka Aurora
  26. 4.  Poslední zvonění, odevzdání učebnic 4CR, 4MN
  29. 4.  Vysvědčení 4CR, 4MN
Květen 2. 5.  Didaktické testy MA, AJ,  ředitelské volno
  3. 5.  Didaktické testy Čj, NJ,   ředitelské volno
  9. 5.  Studentské volby do Evropského parlamentu
  13. - 24. 5.  Odborná praxe 2CR
  16. - 17. 5.  Ústní část MZ a profilové zkoušky MZ - 4MN
  16. 5.  Módní přehlídka Aurora
  16. - 18. 5.

 Südböhmen zu Gast in Linz - vyšívání rybími šupinami na městských slavnostech v  rakouském Linci

  20. - 22. 5.  Ústní část MZ a profilové zkoušky MZ - 4CR
  20. - 24. 5.  Odborná zahraniční exkurze - 1MN, 2MN, 3MN - výběr
  20. - 24. 5.  Sportovně-turistický kurz 3CR (Jemčina - Vydymač)
  21. 5.  Budějovický majáles - módní přehlídka 3MN
  27. 5.  Pohodáři (CR, MN, 1.O)
  27. - 31. 5.  Výměnný pobyt partnerské SOŠ polytechnické J. A. Bati Svit
  28. 5.  Předávání maturitních vysvědčení (14:30 - Schwarzenberský sál)
  29. 5.  Klasifikační porada 3.O
  31. 5.  Vysvědčení 3.O
Červen 3. 6.  Písemná část ZZ 3.O
  3. - 14. 6.  Odborná praxe 3CR
  4. 6.  Školní soutěž v psaní na PC 1CR
  5. 6.  Módní přehlídka 3MN - Umění ve městě 2019 Č. Budějovice
  6. - 11. 6.  Praktická část ZZ 3.O
  10. - 14. 6.  Klauzurní práce 1MN, 2MN, 3MN
  12. 6.  Exkurze Praha 1CR
  13. 6.  Workshop oboru MNO na akci Dobrodružství s technikou
  13. 6.  Módní přehlídka Aurora
  18. 6.  Obhajoby klauzurních prací
  21. 6.

 Předávání výučních listů a vyhlášení výsledků soutěže "Nejlepší učeň" - 13.00  Schwarzenberský sál

  25. 6.  Klasifikační porada
  posl. týden  Školní výlety

 

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím