menu
Vyhledat

Modernizace výukové haly

Předmětem projektu je celková modernizace výukové haly sloužící pro odbornou výuku žáků. V rámci projektu dojde k celkové rekonstrukci a modernizaci objektu haly a pořízení vybavení pro odbornou výuku, čímž dojde ke zkvalitnění materiální základny školy k poskytování odpovídajícího odborného vzdělávání.

Cílem projektu je formou modernizace stávajících prostor výukové haly zajistit kvalitní a moderní výuku díky zajištění odpovídajícího zázemí, vzniku nové učebny a pořízení vybavení. Hlavním cílem je celková modernizace výuky a zázemí školy pro poskytování moderního a odborného vzdělávání s vazbou na polytechnické vzdělávání.

Výsledkem projektu bude zrekonstruovaná výuková hala, kde vznikne nová odborná učebna. Následně bude též pořízeno vybavení pro výuku zejména v rámci odborných dovedností. Dojde k modernizaci prostor školy pro realizaci odborné výuky a bude podpořen dlouhodobý rozvoj školy v oblasti výuky a zkvalitněn výstupní profil absolventa školy.

Důsledkem realizace projektu bude moderní zázemí a vybavení pro výuku odborných přemetů a zvýšení odborných dovedností žáků.

Na daný projekt je poskytována finanční podpora od Unie (Spolufinancováno Evropskou unií).

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout