Ubytování a stravování březen 2020

VÝZVA - VYKLIZENÍ DM Táboritská a ŠATNÍCH SKŘÍNĚK v budově školy
Od pondělí 4. 5. do čtvrtka 7. 5. žádáme studnty 1. - 3, ročníků oborů Cestovní ruch a Modelářství a návrhářství oděvů a studenty 1. - 2. ročníku oboru Ošetřovatel, aby pokud možno vyklidili šatní skříňky ve škole a své pokoje na DM.
Vzhledem k tomu, že v tomto školním roce už do školy na 99,9 % nenastoupíte a na DM od 11. 5. potřebujeme ubytovat studenty 4. ročníků po jednom a současně budou probítat obměny nábytku a drobné opravy, chceme, aby pokoje byly vyklizeny.
Od pondělí budou na DM přítomni všichni vychovatelé v době od 8:00 do 15:00 hodin.
Pokud možno, domluvte se se svým spolubydlícím, abyste se na DM nepotkali ve stejnou dobu. Současně si vyklidíte i skříňky v šatnách v budově školy.
Podmínkou vstupu na DM a do budovy školy je důkladná dezinfekce rukou a rouškou zakrytý obličej.

P.S.: Počítejte s tím, že do budovy DM a do budovy školy budeme pouštět omezený počet lidí a může se stát, že budete muset počkat venku....


Ubytování na DM - TÁBORITSKÁ

Studenti, kteří chtějí být v příštím školním roce 2020/2021 ubytováni na DM Táboritstká 942, musí podat Přihlášku do domova mládeže nejpozději do 11. 5. 2020!!!!

Přihláška je ke stažení zde  userfiles/Prihlaska DM.pdf

Přihlášku vyplňte, naskenujte nebo vyfoťte a pošlete na e-mail: lturinska@sostrebon.cz

Děkujeme! 


Částka za ubytování na DM Zámek 116 za měsíc březen činí 217,- Kč .
Částku zaplaťte, prosím, na účet číslo 180 972 551/0300
Telefonní kontakt na účetní paní Řezníčkovou je 389 822 155.

Z důvodu dočasného uzavření školní jídelny Zámek 116, budou platby za odebranou stravu v měsíci březnu 2020, které jsou hrazeny v hotovosti a platby stravy hrazené bankou (jednorázové bankovní příkazy a inkasa), přičteny k platbám stravy za nejbližší následující období.

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím