menu
Vyhledat

Výměnné exkurze s partnerskou školou ve Svitu (2017)

Na počátku září proběhají výměnné exkurze našich a slovenských studentů z partnerské školy ve Svitu ve Vysokých Tatrách.

Studenti naší partnerské školy nás letos navštívili ve dnech 10. až 14. září. Necelý týden u nás  vyplnili návštěvami našich památek, setkáními s našimi studenty, prohlídkou Třeboně a okolí, uměleckou tvorbou i jinými akcemi.

Následující týden naši studenti navštívili Slovensko.

Ubytování bylo jako obvykle v Domově mládeže naší partnerské školy, která zároveň i zajistila na celou dobu pobytu program zahrnující setkání se studenty partnerské školy, celodenní výlety do blízkých Vysokých Tater (Važecká jeskyně, Velký vodopád, Studenovodské vodopády, Rainerova chata, Starý Smokovec apod.), uměleckou tvorbu ve škole (tvorba šperku) i v Tatranské galerii výtvarného umění v Popradu pod vedením pedagogů místní galerie (výroba ručního papíru, tvorba záložek), sportovní zápolení v místním bowlingcentru, návštěvu města Poprad i prohlídku partnerského města Svit atd.

Týden jako obvykle rychle utekl a v pátek studenti zamířili domů, ale ač jim letos vůbec nepřálo počasí, byli velmi spokojeni.

 

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím