menu
Vyhledat

Flamenco křížem krážem

Na oboru Cestovní ruch se učí španělský jazyk. Proto studenti 3. a 4. ročníku vyjeli do Prahy na španělský program Flamenco křížem krážem. Nejdříve viděli ukázky tance, pak si mohli vyzkoušet rekvizity, s kterými se flamenco tančí, vyzkoušeli si bubnovat do rytmu, zodpovídali otázky kvízu a na závěr viděli video o vývoji tance flamenco.

Po skončení programu se přesunuli tramvají na Národní třídu, kde měli rozchod na oběd. Studenti sami v době rozchodu našli pamětní desku připomínající události 17. listopadu 1989 a pochlubili se fotkami.

Během prohlídky Národního divadla viděli divadlo od základních kamenů až po nejvyšší místa v hledišti a jako zlatý hřeb programu uviděli Prahu ze střechy divadla. Studenty zaujal poutavý výklad průvodce a vyhrazená hodina velice rychle utekla. Studenti byli nadšeni, divadlo se jim velice líbilo a projevili zájem jít i na večerní představení.

Od Národního divadla šli pěšky po Národní třídě přes Františkánskou zahradu na Václavské náměstí a studenti cestou zjistili, že se v Praze už neztratí.

 

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout