menu
Vyhledat

O koblížkovi

Jako každý rok před Vánocemi jsme v rámci školy uspořádali sbírku, secvičili pohádku a vydali se obdarovat a pobavit děti z Trojlístku - centra pro děti a rodinu v Kamenici nad Lipou. Dětem jsme zahráli pohádku O koblížkovi, přivezli jsme jim dobrůtky za 1234 Kč a pleny za 5 642 Kč. Prostředky na zakoupení obojího jsme získali právě ze sbírky na škole, tedy od pedagogických pracovníků a žáků. Pohádková babička nakonec usmažila koblížky nejen pro svého mlsného dědu, ale pro všechny děti. Moc jim chutnaly. S dětmi jsme strávili dopoledne plné legrace.
Pohádku včetně výpravy jsme připravili my, třída 2. M. Vypravěčkou se stala Sára Pavlíčková, dědečka si osobitě zahrála Veronika Veronáková, babičku Lenka Nováková, zajíce Nikol Rohlíková, vlka Kamila Hillová, medvěda Kateřina Moravcová, lišku Helena Kolářová a hlavní roli -koblížek- nezapomenutelně ztvárnila Simona Daňhelová. S výpravou nejvíc pomáhaly Michaela Nováková, Hrubá Liana a Nikol Součková.
Návštěvy dětí v Kamenici nad Lipou se staly pro naši školu milou tradicí, na kterou se vždy moc těšíme.
                                                                                        Třída 2.M

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím