menu
Vyhledat

Odborná exkurze ve výrobních dílnách

Exkurze v oděvních firmách – FN spol. s.r.o. a Výrobní dílny Jihočeského divadla

 

Dne 31. 3. 2016 se všichni studenti oboru Modelářství a návrhářství oděvů zúčastnili odborné exkurze v Českých Budějovicích.  Střídavě ve dvou skupinách navštívili firmu FN spol. s.r.o. a Výrobní dílny Jihočeského divadla – 3 D ateliér. Exkurze byla zaměřena na podporu výuky předmětů – Praktická cvičení, Oděvní technologie, Konstrukce oděvů, Návrhová tvorba a Výtvarná příprava. Byla pro studenty velkým přínosem.

Firma FN spol. s.r.o.

Studenti navštívili tuto firmu při plném provozu, kde zhlédli výrobu oděvů od technické přípravy výroby, přes samotnou realizaci a konečnou distribuci výrobků.

Výrobní dílny Jihočeského divadla

V dílnách Jihočeského divadla mohli studenti aktivně výtvarně pracovat a navrhnout scénický kostým k připravované opeře Dítě a kouzla. Na rozdíl od firmy FN spol. s.r.o., která je zaměřena na sériovou výrobu, zde v dílnách mohli sledovat, jak se rodí scénický kostým včetně veškerých výtvarných doplňků – klobouků, atributů, kulis atd. Tato část exkurze přispěla především k invenční a výtvarné stránce každého studenta.

 

 

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím