menu
Vyhledat

Prezenční výuka žáků od pondělí 24. 5. 2021

V pondělí 24. května 2021 nastupují k prezenční výuce všichni žáci školy. Maturanti píší ve dnech 24. – 26. 5. píší didaktické testy společné části maturitních zkoušek.

Všichni žáci nastoupí k prezenční výuce pod podmínkou negativního testování a nulových příznaků nemoci COVID19 (viz příloha Kontrolní seznam příznaků Covid 19) - seznamte se s informacemi ohledně testování a všech výjimek v příloze Testování žáků ve školách, výjimky.

Žáky budeme testovat, popř. kontrolovat příslušné doklady jednou týdně vždy v pondělí na začátku 1. vyučovací hodiny. Testování proběhne za dodržování všech nutných hygienických opatření pod dohledem učitele (ne za jejich asistence). Učitelé budou připraveni žákům vysvětlit způsob testování a společně s nimi vyčkají na výsledek - v případě pozitivního testu se žáci vrátí domů a neprodleně se objednají na PCR test.

Pokud jsou žáci ubytováni na DM, testují se na DM hned po příjezdu v neděli. Pokud přijíždíte na DM až v pondělí, na DM nesmíte – jdete rovnou do školy, kde se budete testovat.

Pokud nebude žák přítomen na pondělním testování, testuje se hned při následném příchodu do školy ve vestibulu školy (zajišťuje pí sekretářka).

V případě, že žák prodělal onemocnění COVID-19 a od této doby neuplynulo 90 dní, nemusí být testován v případě, že doloží potvrzovací sms (včetně jména žaka) o pozitivním testování. Samozřejmě budeme přijímat i potvrzení od lékaře nebo lékařskou zprávu.

Testovat se nemusí žáci, kteří předloží doklad o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu provedeného na odběrovém místě, který není starší než 48 hodin.

Používat budeme testy SEJOY (SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Casette) - videonávod zde, instruktážní leták zde, nebo FLOWFLEX (SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Casette) – videonávod zde, instruktážní leták zde. Testy jsou neinvazivní, zcela bezbolestné a na používání velmi jednoduché.

Po celou dobu přítomnosti v prostorách školy jsou žáci povinni dodržovat protiepidemiologická opatření (desinfekce rukou, zakrytí nosu a úst respirátorem FFP2)

Výuka tělocviku bude probíhat venku formou procházek.

!!!OBĚDY!!!

Všichni žáci, kteří se stravují ve školní jídelně mají automaticky od pondělí 24. 5. nastavenou stravu. Pokud o stravování nemáte zájem, MUSÍTE si ho sami odhlásit přes ikuch.cz nebo emailem: jkrejcova@ssrv.cz do pátku 21. 5. 2021 do 12:00 hodin!

Těšíme se na vás wink!

 

 

Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

sekretariát: 389 822 150
ředitel: 389 822 153

info@sostrebon.cz

den otevřených dveří každý den od 8 do 14 hodin

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím